Forum Machete,Modelism,Hobby: Pentru Arhi - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Pentru Arhi NU este asa cum crezi tu!!!

#1 Useril este offline   Livian 

  • Membru deplin
  • Grup: Banned
  • Postari: 32
  • Inregistrat: 18-March 06

Postat 28 March 2006 - 08:57 PM

Draga Arhi,

Am citit cele de mai jos.
Insa vreau sa fac o remarca, indiferent de ce vei crede: VINZARILE MERG BINE, nu are absolut nici o legatura cu ce vinzi tu, si cu preturile tale, chestia unde am gresit, este ca eu nu am intalinit pina acum, nici un vinzator, care sa spuna ca nu mai este una, sau alta, deci aici am fost furat de val.
Oricum asta este, 1-0 pentru toti cei de aici.
MULTUMESC!!!
Livian

#2 Useril este offline   Arhi 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 591
  • Inregistrat: 05-October 05

Postat 28 March 2006 - 09:05 PM

Liviu, ignoranta nu te scuza. Daca nu ai vazut anunturi de acest fel, inseamna ca nu te-ai uitat cu atentie pe Forum. Eu am intalnit destule! Si chiar mi-a folosit personal: am fost, recent, ultimul beneficiar al unui ultim kit ramas dintr-o lista mai mare.
Apoi, atata vreme cat eu nu traiesc din vanzari de kituri, nu pot decat sa-ti urez succes in continuare...

#3 Useril este offline   radub 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 2061
  • Inregistrat: 13-August 05

Postat 28 March 2006 - 09:23 PM

Livian,
Cu ceva timp in urma am vandut si eu o lista mare de machete. Am inceput cu vreo 100 (am mai ramas cu vreo 20). Multe au fost vandute si aici dar majoritatea au fost vandute peste tot in lume. Lista a fost pusa pe mai multe forumuri.
Pe masura ce le vindeam, am reinnoit lista si am anuntat ce a mai ramas. Motivul e simplu: daca nu spun ce mai am si ce nu mai am, este posibil sa fiu contactat pentru acele machete care sunt deja date. Daca spun ca sunt date, ma scutesc si pe mine si pe potentialul cumparator de emailuri inutile.
Ca sugestie, pretul este cel mai important factor care influenteaza vanzarile.

Apropo, era un Liviu (cred ca numele de familie ii era Stanciu - avea "buza de iepure") care isi petrecea timpul pe la magazinul de machete de la Muzeul Militar Central prin anii 92-94. Esti tu cumva?

Radu

Aceasta postare a fost editata de radub: 28 March 2006 - 09:29 PM


#4 Useril este offline   wurger 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 4049
  • Inregistrat: 21-February 05
  • Location:Bucuresti

Postat 29 March 2006 - 01:45 AM

:-D Touche ! :-D :hammer:

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi