Forum Machete,Modelism,Hobby: MACHETE FACUTE DE PROFESIONISTI - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

MACHETE FACUTE DE PROFESIONISTI POZE CU NAVE

#21 Useril este offline   dyly 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 17
  • Inregistrat: 29-March 06

Postat 19 December 2007 - 07:45 PM

@dyly: poate nu ti-e clar, aici paul nu a jignit/lezat/oportunizat pe nimeni. Ca atare, cam latri la luna!!! Si ar fi de preferat sa va rezolvati divergentele altfel si in alt loc!

asa cum tu vad ca itzi vinzi machetele de avioane pe acest forumUnde le vinde mane ca i le iau eu pe toate. Macar sunt facute din pasiune si nu de aiurea!

@eugen: ma tu ai ramas un nostalgic


Muhahahaaaa...Frate ca vad ca va alintatzi cu "frate"..ori esti orb ori cum vad ca ai nick pe acest forum esti un baiat "dus de tot "(fly boy) sau sa itzi spun...zboala puiule zboala....muhahaaaaa scuze admin da nu m-am putut abtzine...auzi la el latri la luna:))) :drinks: mane nu latram fara motiv..citeste si tu mai sus ce a scris fratele vostru :rofl:

Am crezut ca am rezolvat problema cu paulica de cand am scris topicul si in nici un moment nu am crezut ca aveam cu el vre-o divergentza referitoare la acest topic :friends:

Ha..cu riscul sa ma repet....citeste mane posturile facute de hartman-ace si apoi vei vedea si vei putea sa deschizi gura mai mult decat ai facut-o in cele 2 fraze :drinks: :diablo:

:dribble: :drinks: Cred ca ma confunzi cu vre-o unul de pe strada sau ai impresia ca nu am facut machete sau nu stiu cu ce se mananca aracetul si super glue-le :drinks: pasiune pui si cand impletesti un ciorap Mr. cap in nori dapoi in niste machete care incerci sa le faci cat mai aproape de realitate si in conditzii de timp scurte si cu minimul de materiale si cu colegi care afli dupa n`spe mii de zile ca nici macar colegi in adevaratul sens al cuvantului nu au fost .
Am un sfat pentru tine..sa dea D-zeu sa devii campion al Romaniei la ce ramura vrei tu a modelismului si apoi sa deschizi gura..
Ha si daca se va gasi vre-un carcotas sa comenteze referitor la campion al Romaniei ca era inaintea erei noastre...pe vremea lui impuscatul.... le raspund ca atunci erau multzi si se alegea pleava ..acum suntem putzini si si pe deasupra orgoliosi :shifty:

#22 Useril este offline   cartula 

  • Administrator forum
  • Grup: Administrare
  • Postari: 4017
  • Inregistrat: 15-April 04
  • Location:Bucuresti

Postat 19 December 2007 - 07:56 PM

"Mane", daca aveti ceva de impartit, impartiti prin alte parti, ochei? Ca mie personal putin imi pasa cine pe unde a lucrat si cat de profesionist sau nu este sau se crede.

In schimb imi pasa ca vad ca topicul degenereaza in dat cu rahat pe unde se nimerete... Vad ca a ajuns si pe tavan. Asa ca o sa va iau jucaria, si sper sa se incheie aici disputa. Daca va coafeaza, faceti schimb de adrese de mail sau chiar de buletin daca vi se pare necesar, si rezolvati-va parte in parte problemele.

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi