Forum Machete,Modelism,Hobby: VAND Machete de Rusesti - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

VAND Machete de Rusesti

#1 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 08 August 2013 - 01:10 PM

Salut . Din anumite motive personale am hotarat sa mai dau din machetele ce le am pt inceput, am de vanzare doua tancuri T-90 de la zvezda la pretul de 75 cutot cu tx pst per bucata si deasemenea am o conversie de la miniarm pt T-72 A/AV http://miniarm.com/i...hp?menu=afv-t72 plus set ERA pt varianta AV adica asta http://miniarm.com/index.php?menu=acc la 200 r0n usor negociabil desii deja pretul setului de era l am exclus sau in cazul cumpararii cu un T-90 pretul este de 250 ron cu totul sauu ofer tot la 300 ron plus bonus 2 seturi de figurine , zvezda (russian paratroops in Afghanistan incepute si special forces in afghanistan tot ince pute ) Icm . Scara este de 1/35 pt toate . Detalii prin pm , livrare cu posta cu plata ramburs sau cum mai doreste potentialu client (curierat) .Spor cu sanatate si cer senin.

#2 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 28 August 2013 - 02:25 PM

Salutare. revin cu o scadere a preturilor la machetele mentionate ,astfel pt un T-90 pretul este de 60 +5 lei tx pst iar in cazul conversiei ce se poate adapta la T-90 (eu de asta am luato pt a face un T-72 ,caci si in cazul celui de la tamiya trebuie sa iei mai multe) 180 de lei cu totul . In cazul luarii unui t-90 si conversiei pretul e 225 lei. Sanatate si cer senin .

#3 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 02 September 2013 - 10:14 AM

Salutare. Cum saptamana asta trebuie sa ajung pana la Cluj si am nevoie de ceva banuti ,revin asupra preturilor cu o ultima scadere si anume pt un T-90 50 lei iar pt conversie 150 lei (la ea adauganduse si cea cu "pacutele tip ERA) plus tx postale . Sau pt cei din Bucuresti cu livrare in Gara de nord ,in Cluj e mai dificil caci sunt pe drumuri . Si mai adaug un avion la 1/48 SU-35/37 pret 50 lei neg . Sanatate si cer senin.

#4 Useril este offline   AdiP 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 2390
  • Inregistrat: 29-February 08
  • Location:Turda
  • Interests:Anything that fly, crawl or float in WW 2

Postat 02 September 2013 - 03:07 PM

Caporale, cine-i producatorul la Su 35-37 in scara 1/48 ?
Merci

#5 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 02 September 2013 - 03:34 PM

Salutare. MiniHobbyModels, e o copie a lui SU 27 academy si cu ceva piese suplimentare.

#6 Useril este offline   cryyx 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 90
  • Inregistrat: 23-September 11
  • Location:Bucuresti

Postat 05 September 2013 - 12:31 PM

vreau eu un T-90
Cum facem?
Tel: 0722123951

#7 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 09 September 2013 - 02:40 PM

Salutare. S a dat un T- 90 ,mai ramane celalat si conversia.Plus avionul . Preturile raman ultimele plus tx postale . Sanatate si cer senin.

#8 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 14 September 2013 - 08:59 AM

Salutare. MULTUMINDU I Prietenului Florin /mielu pt ajutor ,s a dat si al doilea T-90 si de asemenea avionul a fost rezervat. Asa ca mai ramane conversia pt pt un T-72 Tamiya sau T-90 la acelasi pret si cu bones figurinele mentionate la inceput sau mai adaug un BMP-1 Zvezda si figurinele la 70 lei plus tx pst 7 lei. Sau accept si schimb cu altceva de tip rusesc (neasamblate sau partial incepute).Sanatate si cer senin.

#9 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 25 September 2013 - 07:21 AM

Salutare . Pentru ca in aceasta sambata ajung prin Bucuresti pt expomil si cea de la MMN fac o noua reducere la ceea ce am de dat acum respectiv conversia la 125 de lei iar BMP u si figurinele la 50 de lei si deci cu livrrare in capitala sau daca doreste si altcineva se adauga tx pst. Sau se mai poate negocia putin .
Sanatate si cer senin.
PS pt conversie cred ca dl danusmaximus mai are un T-72tamiya.

Aceasta postare a fost editata de caporalmusat: 25 September 2013 - 07:44 AM


#10 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 11 October 2013 - 12:39 PM

Sa lut Revin cu o noua oferta ,100 de lei conversia plus figurinele cu tot cu tx pst.
Sanatate si cer senin.

#11 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 27 November 2013 - 10:01 PM

Salutare . Valabil in continuare plus un BRDM-1 Eastern Exxpres 65 de lei cu tot cu tx pst.

#12 Useril este offline   caporalmusat 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1048
  • Inregistrat: 03-January 09
  • Location:BRAILA
  • Interests:Tehnica militara sovieto/rusa in general dar mai ales aflata si in dotarea RO ARMY !

Postat 02 March 2014 - 12:34 PM

Valabile Plus 2 kit uri de tnuri M-30 md 1938 122mm Zvezda 1/35 lucrate cam 40 % 30 lei neg .
BRDM 1 scade la 55 .
Caut pt schimb pt oricare din cele valabile SU-76 miniart .

#13 Useril este offline   mircescu 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 30
  • Inregistrat: 27-October 12

Postat 13 April 2023 - 01:48 PM

Va salut cu respect! Mai exista BRDM-1 ca fiind disponibil? Sunt interesat. Multumesc si va doresc zi buna!

Vezi postareacaporalmusat, la 02 March 2014 - 12:34 PM, a spus:

Valabile Plus 2 kit uri de tnuri M-30 md 1938 122mm Zvezda 1/35 lucrate cam 40 % 30 lei neg .
BRDM 1 scade la 55 .
Caut pt schimb pt oricare din cele valabile SU-76 miniart .


#14 Useril este offline   danusmaximus 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 3289
  • Inregistrat: 01-September 06

Postat 13 April 2023 - 05:40 PM

Bună seara domnule Mircescu.
Anunțul răposatului nostru coleg de forum ,datează din 2014..
Īntre timp, săracul de el a plecat īntr-o lume mai bună, probabil...

#15 Useril este offline   Z-mare 

  • Membru senior
  • Grup: Moderator
  • Postari: 12627
  • Inregistrat: 07-December 04
  • Location:Sebes -Alba

Postat 20 April 2023 - 07:52 PM

Dumnezeu sa-l ierte!

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi