Forum Machete,Modelism,Hobby: Vand miniaturi ipsos - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Vand miniaturi ipsos

#1 Useril este offline   Mita32 

  • Nou venit
  • Grup: New Users
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 03-June 16

Postat 03 June 2016 - 11:15 PM

Am posibilitatea sa construiesc diferite dungeon room's pentru diferite board games si foarte multe accesorii pentru acestea.

Pretul este:
100g de produs accesorii - 10 Ron
100g de produs modular dungeon - 7 Ron


Mai jos am sa pun poze cu ce pot sa execut pot sa le si pictez dar costul difera:

100g/accesorii
Imagine postata

150g/modular dungeon
Imagine postata

250g/modular dungeon
Imagine postata

Tin sa precizez ca am dreptul de a reproduce aceste piese in limita a 1000$/an dupa scaderea materiei prime, toate drepturile rezervate de Castlemolds® reprezentata prin Bruce Hirst, odata ce se depaseste aceasta suma sunt nevoit sa platesc catre Castlemolds® un procest de 5% din vanzari cum reiese din art.4 aliniatul B al acordului de licenta :
(B) Licensee shall pay to Licensor a royalty of five percent (5%) of gross
receipts from sale of the Work (gross receipts is the sale price less any rebate, discount
or return actually realized) or $20.00 (US Dollars) whichever is greater for each quarter.
All remaining royalties are to be paid within ten (10) days of each quarter ending in the
months of March, June, September and December.

Transportul se ofera gratuit prin posta romana la comenzi mai mari de 100 de lei cu plata in cont ING.
Produsele sunt executate din gips dentar de duritate clasa IV si au o rezistenta foarte buna in timp
Produsele sunt 95% identice fiind vorba de proces turnare posibil sa apara mici impuritati sau modificari de structura, orice defect aparut in timpul transportului se v-a inlocui pe costurile mele.


Mai jos prezint intreaga gama de piese ce pot fi produse in acest moment:
Imagine postata
Imagine postata
Imagine postata
Imagine postata
Imagine postata
Imagine postata

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi