Forum Machete,Modelism,Hobby: Vand macheta construita a avionului IL-62 M in culorile TAROM scara 1/144 - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Vand macheta construita a avionului IL-62 M in culorile TAROM scara 1/144

#1 Useril este offline   boeinghobby 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 36
  • Inregistrat: 07-July 12
  • Location:Bucuresti

Postat 02 December 2016 - 11:05 AM

Salut tuturor si va spun cu intarziere La multi ani! pentru 1 Decembrie,

Acum ceva vreme va prezentam macheta construita a avionului de pasageri IL-62 M in culorile Tarom la scara 1/144 – producator RusAir. Mentionam in ultimul meu mesaj postat ca exista posibilitatea sa o ofer spre vanzare in viitorul apropiat.

Cum luna decembrie a venit si fiecare dintre noi se gandeste serios sa-si faca unul sau mai multe cadouri am decis sa o vand. Ma despart cu greu de ea dar sper ca va ajunge la cineva care sa o pretuiasca la fel de mult si sa se bucure de ea.

Comentariile si detaliile referitoare la acest model impreuna cu pozele le puteti vedea in rubrica Aviatie in acest titlu IL 62 M in culorile TAROM scara 1/144

Pretul este 250 LEI

Important: livrarea se va face personal in Bucuresti. Nu intentionez sa risc sa trimit modelul prin nici un fel de serviciu de expediere precum Posta Romana sau curier. Ar necesita tehnici de ambalare pe care nu le posed. Chiar si bine ambalata ar exista riscul enorm de a se deteriora in transport. Am fost respectat in calitate de cumparator si respect in calitate de vanzator

Cei interesati imi pot scrie pm.

Toate cele bune!

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi