Forum Machete,Modelism,Hobby: pe forum nu sunt si reprezentante ale sexului frumos???? - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

pe forum nu sunt si reprezentante ale sexului frumos???? oare sunt asa ceva pe aici?

#1 Useril este offline   mertan 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 26
  • Inregistrat: 05-November 07
  • Location:iasi

Postat 17 November 2007 - 07:36 PM

o intrebare simpla si nevinovata daca tot veni vorba de neveste si de prietene. :friends:

#2 Useril este offline   Razeer 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 546
  • Inregistrat: 04-December 07
  • Location:Bucuresti

Postat 12 December 2007 - 03:31 PM

pe semne ca nu esti la curent cu o vorba....cel m ai mare dusman al modelistului e nevasta....iar cel mai mic dusman e copilul :Pasa ceva nu exista.....modelisti femei :D ar fii prea greu....

#3 Useril este offline   wurger 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 4049
  • Inregistrat: 21-February 05
  • Location:Bucuresti

Postat 22 December 2007 - 06:35 AM

Ba esicsta.....Mandezu a vazut. Destul de tare.
Probabil ca nu posteaza pt. ca se asteapta la aceeasi reactie pe care au avut-o barbatii in cazul unei femei impresar de footballisti.

#4 Useril este offline   Z-mare 

  • Membru senior
  • Grup: Moderator
  • Postari: 12628
  • Inregistrat: 07-December 04
  • Location:Sebes -Alba

Postat 22 December 2007 - 11:36 AM

Wurger, ai dreptate si eu am cunoscut doua! Le-am indemnat sa intre pe forum, au spus ca-l cunosc dar... o sa se mai gindeasca.

Citeaza

cel m ai mare dusman al modelistului e nevasta....iar cel mai mic dusman e copilul :Pasa ceva nu exista.....modelisti femei :D ar fii prea greu....
Dupa asa replici, crezi ca vreo Eva mai cuteaza la as prezenta macheta????? :lol:

Citeaza

da, ma dar sa ne mai modeleze si pe noi la....caracter!!!
Bingo!
Razeer, daca tu vezi o cit de mica legatura intre machetism si cele fatuce din poza, io ma pun in fata AKM-ului :clapping:. Nici macar "soldate" nu-s, dupa cum tin arma! Ai un talet deosebit in a face intervetii ce sunt atit de paralele cu machetismul, incit ma intreb cam pe unde este infinitul!

#5 Useril este offline   LDH 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1430
  • Inregistrat: 20-September 06
  • Location:Bucuresti

Postat 22 December 2007 - 02:21 PM

Vezi postareaRazeer, la 12 Dec 2007, 15:31, a spus:

pe semne ca nu esti la curent cu o vorba....cel m ai mare dusman al modelistului e nevasta...


Cat se poate de neadevarat, cel putin la mine acasa, cel mai mare fan al modelismului si al sportului este sotia.
Ca sa ma laud ... am aplicat ad literam (oi fi scris corect :clapping: ) zicala "Ce semeni aia culegi" :lol:
Copii, ca ai amintit si de ei, nu intra in calcul. Sunt prea mari ca sa mai strice ceva si au alte pasiuni.

#6 Useril este offline   Razeer 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 546
  • Inregistrat: 04-December 07
  • Location:Bucuresti

Postat 22 December 2007 - 11:03 PM

Z-mareule frumos le mai zici din condei ,ce in diorame nu se pot pune si gagici in uniforma? Si de unde esti asa expert in tinut arma? Se descurca foarte bine iti zic eu, asta daca ma crezi pe cuvant fireste. NU intentionam sa mai raspund la topicul asta m dar de vreme ce m-ai provocat .... Oricum ma astept sa fie inchis daca tot am mai zis si eu ceva

Aceasta postare a fost editata de Razeer: 22 December 2007 - 11:10 PM


#7 Useril este offline   Z-mare 

  • Membru senior
  • Grup: Moderator
  • Postari: 12628
  • Inregistrat: 07-December 04
  • Location:Sebes -Alba

Postat 22 December 2007 - 11:28 PM

Citeaza

Si de unde esti asa expert in tinut arma?
Pai sa zicem ca am facut armata si am vazut multe filme americane cu buget scazut! :lol:

#8 Useril este offline   Razeer 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 546
  • Inregistrat: 04-December 07
  • Location:Bucuresti

Postat 23 December 2007 - 12:23 AM

se vede ca erau cu buget scazut....iata, cu prima ocazie o sa iti ofer o arma advarata ca sa vad ce te-au invatat aia la armata...ok?si sa lasam balta chestia asta cu tipele....mea culpa ca ma bag...

#9 Useril este offline   Tatuca 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 236
  • Inregistrat: 09-August 06

Postat 23 December 2007 - 12:48 AM

Recomand Adminului ca acest topic sa fie sters!!

Razeer! ...nu vreau sa te critic! Doar vreau sa iti spun ca poate peste ceva timp, daca esti destul de matur, iti vei da seama unde ai gresit.In alta ordine de idei vreau sa te sfatuiesc ca daca vrei in mod necesar sa "iti arati muschii" in ale militariei si sa te arati profesionist fata de alti oameni care nu lucreaza in cadrul armatei, poti cauta alte forumuri...acesta este de modelism, comporta-te ca atare si mai arata-ne si noua o macheta ceva ....facuta de tine.Ai gresit cumva adresa! Nu cred ca se supara cineva daca postai ceva legat de acest domeniu....Mai mult nu vreau sa intru in amanunte pentru ca nu doresc sa transform forumul intr-un fel de sedinta de psihoterapie.

Regards!

#10 Useril este offline   cartula 

  • Administrator forum
  • Grup: Administrare
  • Postari: 4017
  • Inregistrat: 15-April 04
  • Location:Bucuresti

Postat 23 December 2007 - 01:30 AM

Nu, va fi doar inchis.

Razeer, esti pe muchie de cutit. Devii din ce in ce mai popular din cate se pare :lol:

Ai promis acum ceva timp ca ne arati machete daca se strang trei. Deja sunt mult peste trei care au cerut-o, publicul te asteapta. Fii o persoana de onoare si respecta-ti propriile promisiuni.

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi