Forum Machete,Modelism,Hobby: VANZARI MACHETE,DECALS-URI, ETC. - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

VANZARI MACHETE,DECALS-URI, ETC. BURSA

#1 Useril este offline   arko 

  • Nou venit
  • Grup: Members
  • Postari: 2
  • Inregistrat: 20-June 05

Postat 24 June 2005 - 08:45 PM

Salut! Daca va intereseaza machete, decals-uri, accesorii ptr. vopsit, interioare si exterioare ptr. machete (borduri, scaune de catapultare, armament, etc), piloti, mecanici avion, tanchisti (TOTUL la toate scarile de productie), aerografe, carti, parti metalice ptr. machete, etc., va pot oferi la preturi bune si cred foarte bune, de la urmatoarele firme: ACADEMY, ABER, AIRES, AIRFIX, ARMO, AFVCLUB, AIR-BRUSH, AZTEK, AZUR, CMK, CONDOR, DRAGON, EDUARD, ESCI,FINE MOLDS, FUJIMI, HASEGAWA, HELLER, KAGERO, KOPRO, MAC, MIRAGE, PART, PAVLA, PLANET MODELS, RPM, SPECIAL HOBBY, SWORD, TAMIYA, TECHMOD, TRUMPETER, VERLINDEN.
Pentru alte detalii pot fi contactat la urmatoarea adresa: arkovalahus@yahoo.com
Livrarea produselor comandate se va face in maxim 35 de zile de la data comenzii FERME. Va multumesc ca mi-ati citit anuntul si va astept!

#2 Useril este offline   Z-mare 

  • Membru senior
  • Grup: Moderator
  • Postari: 12630
  • Inregistrat: 07-December 04
  • Location:Sebes -Alba

Postat 25 June 2005 - 03:10 PM

Sint unele detalii ce intereseaza pe toata lumea:
- in primul rind pretul. Si anume cit ceri in plus peste pretul de catalog?
- banii ii vrei inainte sau la livrarea marfii (ramburs pentru cazul expeditiei prin posta)?
- cite produse se pot comanda o data?

#3 Useril este offline   Mykutzu 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 64
  • Inregistrat: 13-July 05

Postat 13 July 2005 - 01:14 PM

arko am trimis mail sper sa raspunzi!
salutari!

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi