Forum Machete,Modelism,Hobby: Dulau Adrian - Virusu - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Dulau Adrian - Virusu

#1 Useril este offline   virusu 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 479
  • Inregistrat: 05-January 07
  • Location:alba iulia
  • Interests:avioaneeeee

Postat 23 December 2008 - 10:21 AM

Virusu, 23 de ani, din Alba Iulia, pasionat de tot ce misca pe cerul Planetei, in special daca are macar un verin Rusesc, dar apreciez si aviatie vestica de bun gust.
Scara mea preferata e 1:72, si mai nou am o pasiune pentru avioane civile la 1:144. Machete fac de pe la 14 ani, cand am gasit primul kit Noriel, un A4 Skyhawk. De atunci, am facut mai multe kituri, dar imi place sa impart totul in perioada Ante-Cartula, si Post-Cartula, dat fiind faptul ca, de cand am descoperit acest forum, am aflat lucruri noi, si tehnici noi, si chiar daca mi s-a incetinit ritmul de productie, simt eu o imbunatatire a calitatii, si sper ca, asa incet sa va conving si pe voi.

P.S. Mai nou incep sa ma bata ganduri de ceva blindate moderne si sisteme AAA, multumuita lui HIND care mi-a dat o Tunguska la 1:72 care m-a bagat in boala ;-)

In viata de zi cu zi, lasand munca la o parte, pilotez planoare si avioane ultrausoare, si cam tot ce pica la mansa :whistle:


Imagine atasata: X66pQv235888_02.jpg Imagine atasata: IMG_0803.jpg

Aceasta postare a fost editata de virusu: 23 December 2008 - 10:22 AM


Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi