Forum Machete,Modelism,Hobby: Ronald Reagan - Italeri - 1:720 - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Ronald Reagan - Italeri - 1:720

#21 Useril este offline   eugen 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1530
  • Inregistrat: 02-November 04
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Aviatie post WWII

Postat 13 October 2005 - 02:55 PM

La sfarsitul articolului ai "Rate this Article". Alegi nota si gata! Si pozele de la galerie pot fi notate. Cu stele.

#22 Useril este offline   crios 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 4898
  • Inregistrat: 29-November 04

Postat 14 October 2005 - 04:18 PM

Ei! Acum are si text ca doar nu era sa-l las asa chel :bang:
Sunt eu dili da' nici chiar asa. :hammer:
Bafta!

#23 Useril este offline   GRIZZLEA 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1496
  • Inregistrat: 02-August 05
  • Location:Bucuresti
  • Interests:The One True Scale.
    Scara 1:48.

Postat 16 October 2005 - 06:21 AM

Eu cred ca ne intalnim aici, virtual, ca sa ne simtim bine si sa ne ampartasim reciproc DEMENTA care ne mana inainte... in acest MINUNAT hobby !
Este adevarat ca doar niste tipi cu suflete si minti de copii necrescuti inca (si care probabil nu vor creste niciodata), pot sa guste, sa viseze si sa fie fericiti de bietele noastre jucarioare... Cred ca sunteti constienti, ca pentru cei din afara, din lumea "reala", suntem cu totii niste lunatici, dubiosi si dusi cu pluta.
De aceea cred, ca macar intre noi, biata specie pe cale de disparitie, ar trebui sa nu existe conflictele si uraciunea lumii "exterioare"...
Dar, din pacate, se pare ca suntem si noi "oameni"... As prefera in marea-mi naivitate sa ramanem doar COPII !
Chestiunea notelor... mie mi se pare superfluua si lipsita de orice semnificatie... Sincer, abia acum am bagat-o de seama.
Credeti-ma, balacindu-ma in acest locsor frumos, pentru mine, io ma bucur de fiecare model sau cuvant al fiecaruia dintre voi !
Consider fiecare contributie a voastra, o mare victorie donqijoteasca asuprua enormei MIZERII care ne inconjoara !
Chiar daca pentru oricine altcineva poate parea ca ne luptam cu morile de vant, io zic sa ne ducem mai departe, senini si neabatuti aceasta lupta. Si cat mai imuni la omniprezentele mizerii. Pentru pacea sufletelelor noastre !
Luati asta ca pe o naiva declaratie de dragoste, pentru VOI TOTI !
Asa ca, HAI LA JOACA, COPII !!!!!!!!!

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi