Forum Machete,Modelism,Hobby: Decaluri - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Decaluri iar-80

#1 Useril este offline   Maverick 

  • Maverick
  • Grup: Members
  • Postari: 652
  • Inregistrat: 11-December 04
  • Location:Turda
  • Interests:Mig's

Postat 25 January 2005 - 02:40 PM

ce sa fac daca nu imi mai gasesc decalurile atat pt cel de la MPM si cel de LTD?
am ramas doar cu cele de la Pegasus la 1:72 dar acelea sunt gresite!insemnu iar de pe deriva ii pe negru in loc de alb iar crucile ca crucile care dupa mine sunt prea inguste? dati-mi macar o solutie pt cel de 1:48 ca cu cel de 1:72 o scot eu la capat cu decaluri de la D-l Pavel!!! :cry: :cry:
numerotare are cineva 151 ca vreau sa-l fac pe cel de 1:72 a lui Stana Vasile :-D

#2 Useril este offline   Maverick 

  • Maverick
  • Grup: Members
  • Postari: 652
  • Inregistrat: 11-December 04
  • Location:Turda
  • Interests:Mig's

Postat 17 April 2005 - 12:34 AM

:oops: :cry: :oops:
apelez la ajutoru vostru daca ma puteti ajuta ca nu mai stiu ce sa ma fac!!!
in urma cu ceva timp D-soara Maverick a crezut daca imi face oridine si curat prin sertare ma va bucura...dar ma usurat de toate colile de decal de la toate kiturile nefacute pe care le pastram intr-o punga ratacita prin sertare,a-sai daca l-asi pe altii sa "te ajute"
am ramas cu aproape 30 de kituri de diferite scari atat 1;72 cat si 1:48 fara nimic...
ma gandeam sa apelez la bunatatea voastra daca aveti orice ramasite de decaluri pe care nu le mai aveti pe ce folosi....
Cu respect Maverick

#3 Useril este offline   Z-mare 

  • Membru senior
  • Grup: Moderator
  • Postari: 12632
  • Inregistrat: 07-December 04
  • Location:Sebes -Alba

Postat 17 April 2005 - 12:11 PM

Maverick pe cutie scrie clar: nu lasati la indemina copiilor :-D
Cam complicata treaba :cry: . Eu am ceva cruci pentru IAR, de la Herrr Docktor, dar nu au alb, deci trebuie sa faci o masca si sa vopsesti cu alb inainte de a le pune.
Poate sa mai gasesc ceva stele rusesti si ceva americane. Sa sti ca de obicei numanui nu-i prea ramin decaluri, din contra, mai cumpara!
Alexandru
P.S. Nu m-ai deranjat deloc, ti-am raspuns la toate masejele!!!

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi