Forum Machete,Modelism,Hobby: Salutare prieteni - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Salutare prieteni prezentare amea

#1 Useril este offline   SORY1976 

  • Nou venit
  • Grup: Members
  • Postari: 0
  • Inregistrat: 19-September 10
  • Location:Craiova
  • Interests:Modelismul din carton

Postat 19 September 2010 - 07:31 PM

Ma numesc Cimpoeru Sorinel si sunt din Craiova am 33 de ani si de curand umbland pe net am luat din nou virusul modelelor din carton.....am avut vreo 40 de avioane facute dupa revista Maty Modellartz dar la o renovare a casei piciul meu a dat de ele si impreuna cu inca doi vecini la fel de mici praf le-au facut....am crezut ca mor dar ce era sa fac copilul meu e mai presus de machete,mi-au trecut nervii destul de greu recunosc...muncisem ceva la ele...asa ca am luat pauza pana o sa creasca mai mare si sa ma inteleaga.Acum are deja 8 ani si vad ca inca nu umbla la ele am refacut un ME 262 un P 47 un Me 109 g14 la scala 1/33 si un BRDM 2 asta din urma a avut un accident din partea piciului pentru ca a stranutat pe el si la patat ....mai am vreo 3 masini dar alea sunt de inceput....vreau sa schimb idei sa vorbesc cu cei pasionati de machete in special de cele din carton ptr ca sincer din cele din plastic efectiv nu imi permit sa cumpar....vad aici pe forum multa lume pasionata de modelism de orice fel ... inca sunt nou pe forum si nu gasi sectiunea de machete din carton sau pe cei care fac asa ceva dar sper sa gasesc. Incerc sa pun niste poze dar sunt de proasta calitate, nu stiu sa pun altele mai bune si nici astea nu stiu daca se vor vedea pentru ca nu prea le am cu forumurile....sper sa nu va deranjez prea tare prieteni. SPOR LA CONSTRUCTII PRIETENII

Imagine atasata: Imagine0082.jpg
Imagine atasata: Imagine0081.jpg
Imagine atasata: Imagine0084.jpg
Imagine atasata: Piticu_meu.jpg
Imagine atasata: Imagine0085.jpg

#2 Useril este offline   Longinus 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 7548
  • Inregistrat: 06-March 08
  • Location:Mayotte, Guyana

Postat 21 September 2010 - 08:27 PM

Salutare Sorinel si bine ai venit.
Pentru machetele din carton ,gasesti amatori printre membrii forumului ,chiar daca nu neaparat machete de avioane.
Nu sunt adeptul machetelor din carton ,insa imi place ce vad in pozele alea.
Continua,spor si...fii cu ochii pe cel mic ;sau poate pe cei mici ? :whistle:

Aceasta postare a fost editata de Longinus: 21 September 2010 - 08:29 PM


Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi