Forum Machete,Modelism,Hobby: Kadaj's Bike din Final Fantasy Advent Children - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Kadaj's Bike din Final Fantasy Advent Children collectible replica

#1 Useril este offline   Apache 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 161
  • Inregistrat: 26-June 04
  • Location:Bucuresti

Postat 14 March 2012 - 03:13 PM

Ok, daca tot suntem la sf-uri, mai jos poze cu o alta replica din filme/animatii sf, Kadaj's Bike din Final fantasy Advent Children's. Arata ciudatel dar are ceva ce ma atrage. Este destul de grea, cred ca e facuta din white metal sau ceva asemanator, cauciucurile sunt facute dintr-un material usor cauciucat. Vine complet asamblata, a mea a avut cele doua scarite rupte la transport, in rest era super ok. La vremea respectiva a costat in jur de 25$ transport inclus, dar nu mai tin minte site-ul, oricum ceva din chinezia :shiftyninja: . Scuzati calitatea pozelor, sunt facute cu telefonul, aparatul foto are acumulatorul mort.

Imagine postata

Imagine postata

Imagine postata

Imagine postata

#2 Useril este offline   AlexSasu 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 76
  • Inregistrat: 28-June 12
  • Location:Edinburgh, Scotland

Postat 27 July 2012 - 09:16 PM

Mie personal mai mult imi placea motocicleta lui Cloud, mai ales modul in care erau facute suporturile pentru Buster Sword. Clormatica motocicletei tale mi se pare foarte asemanatoare cu cea a motocicletei folosite de Cloud in FF VII intr-o misiune [nu-mi amintesc exact cand anume]. Oricum arata fain :D.

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi