Forum Machete,Modelism,Hobby: Rasplata "Mari corabii - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Rasplata "Mari corabii

#1 Useril este offline   crios 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 4898
  • Inregistrat: 29-November 04

Postat 10 May 2013 - 08:14 PM

Ün maxim salut celor care de-a lungul a doi ani au fost iubitori de "Mari corabii"".
Astazi am fost contactat pe propriul blog de catre Mihai si care mi-a scris ceva interesant cum ar fi:

Citeaza

Salut Cristian

Numele meu este Mihai si reprezint compania LS Travel Retail Romania - operatorul magazinelor Inmedio

Intrucat colectia Mari Corabii s-a terminat, ne-am gandit sa rasplatim perseverenta colectionarilor printr-un concurs pe pagina noastra de facebook:

toate persoanele ce posteaza o poza a corabiei vor castiga automat un voucher de 25% discount pentru orice revista isi doresc.

In cazul in care ti se pare o informatie interesanta (...), ne-ar ajuta foarte mult daca ai putea prezenta acest concurs

Toate cele bune
Mihai


Mai multe informatii puteti gasi aici: https://www.facebook...379572928782209

https://www.facebook.com/pages/Inmedioro/379572928782209?id=379572928782209&sk=app_381115221953426


Bafta!

Aceasta postare a fost editata de crios: 10 May 2013 - 08:18 PM


#2 Useril este offline   Leo2003 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1799
  • Inregistrat: 08-February 11
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Tot ce nu tine de aviatie ca doar in aviatie lucrez.

Postat 10 May 2013 - 09:17 PM

Azi am primit si eu pe blog un mesaj de la un anonim, ce-i drept, cu invitatia de a pune o poza cu lucrarea pe acea pagina de facebook.
Drept pentru care am prestat. Ce-o fi o fi. Imagine postata

Acu' am aflat de la Cristi ca ar fi un soi de concurs. De voucher mi-a zis si mie in mesaj, dar de concurs...Imagine postata

Aceasta postare a fost editata de Leo2003: 10 May 2013 - 09:24 PM


#3 Useril este offline   stageexp 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1116
  • Inregistrat: 18-January 08
  • Location:Timisoara
  • Interests:Fotografie, modelism, frumosul cotidian

Postat 28 August 2013 - 08:57 AM

Un lucru bun din partea lor.
Acum probabil ca e vorba de o actiune care sa impace si capra si varza, adica si niscaiva publicitate pentru ei. Oricum, au meritul de a fi produs un suflu in modelism, prin lansarea pe piata a acestui model, care a beneficiat de reclama de rigoare, ce nu ar fi putut fi egalata de nici un concurs pe plan local.

Am o sugestie: daca tot sunt deschisi la propuneri, concursuri, si altele ar fi interesant daca ar lansa pe piata inca o serie (sau mai multe) avand ca tematica modelismul. Nu stiu daca intra in strategia de marketing a companiei cu pricina, dar eu zic ca ar fi loc pe piata pentru inca o macheta, nu neaparat navo, ci in orice alt domeniu.

Felicitari celor care au terminat modelul, din lipsa de timp eu am stat cu el in stand by, voi demara insa curand constructia sa, si normal voi impartasi rezultatele cu privitorii de pe forum.

#4 Useril este offline   wurger 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 4049
  • Inregistrat: 21-February 05
  • Location:Bucuresti

Postat 28 August 2013 - 09:52 AM

Nu ca m-ar interesa (le-am scris de vreo 3 ori sa inceapa o serie draga mie si.....) dar voucherul este la o revista sau la o serie ?

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi