Forum Machete,Modelism,Hobby: Pe urmele lui ...Sienkiewicz.Povestea husarului polonez - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

  • 4 Pagini +
  • « Prima
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Pe urmele lui ...Sienkiewicz.Povestea husarului polonez

#61 Useril este offline   JangBogo 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 2386
  • Inregistrat: 10-February 10
  • Location:Craiova
  • Interests:Figurine Antichitate-perioada moderna, Afrika Korps, Japonia.

Postat 29 April 2014 - 01:59 PM

Alexelu_marinelu: e cam greu cu aparatul meu foto sa rezolv problema asta, ma macina si pe mine dar inca nu-mi permit investii suplimentare la capitolul asta. Voi apela la ajutorul lui Bogdan, e mai bine asa. Multumesc pentru sugestie, e amuzant, am inghesit frunze sub roca, la marginea florilor si a "tufisului ierbos", dar tocmai ceva care sa se "lipeasca" de cizme n-am facut. Se rezolva, multam! Cum i-am spus si lui Calin, mai am doua proiecte EK Castings, nu-mi place sa raman restantier (n-am fost nici macar in facultate), dar voi reveni cu niste proiecte mai bune calitativ.
Venite din partea voastra, a lui Calin sau Zeno, care sunteti deja la un alt nivel, incurajarile sunt tare apreciate.
Calde multumiri!

El_Presidente: iti multumesc pentru mesaj, dar elementul scut nu exista la husar. Sa nu faci confuzie cu Normandul.

#62 Useril este offline   JangBogo 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 2386
  • Inregistrat: 10-February 10
  • Location:Craiova
  • Interests:Figurine Antichitate-perioada moderna, Afrika Korps, Japonia.

Postat 29 April 2014 - 09:11 PM

Tibi, m-ai indus in eroare cu noul nickname (El_Presidente), abia acum am observat.
Oricum, multam frumos pentru gandurile bune.

Vezi postareaJangBogo, la 29 April 2014 - 01:59 PM, a spus:

Alexelu_marinelu: e cam greu cu aparatul meu foto sa rezolv problema asta, ma macina si pe mine dar inca nu-mi permit investii suplimentare la capitolul asta. Voi apela la ajutorul lui Bogdan, e mai bine asa. Multumesc pentru sugestie, e amuzant, am inghesit frunze sub roca, la marginea florilor si a "tufisului ierbos", dar tocmai ceva care sa se "lipeasca" de cizme n-am facut. Se rezolva, multam! Cum i-am spus si lui Calin, mai am doua proiecte EK Castings, nu-mi place sa raman restantier (n-am fost nici macar in facultate), dar voi reveni cu niste proiecte mai bune calitativ.
Venite din partea voastra, a lui Calin sau Zeno, care sunteti deja la un alt nivel, incurajarile sunt tare apreciate.
Calde multumiri!

El_Presidente: iti multumesc pentru mesaj, dar elementul scut nu exista la husar. Sa nu faci confuzie cu Normandul.


Arata acest topic


  • 4 Pagini +
  • « Prima
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi