Forum Machete,Modelism,Hobby: Comanda Aviationmegastore LHS - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Comanda Aviationmegastore LHS Anybody?

#1 Useril este offline   niki 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1169
  • Inregistrat: 23-January 05

Postat 25 July 2013 - 07:37 AM

Salut,

Deschid discutia aici pentru ca nu am in principiu nimic de vandut sau de cumparat (de la noi din tara).
As dori in schimb sa cumpar neaparat ceva de la Aviationmegastore din Olanda, de unde costurile cu transportul sunt - cum sa zic!? - putin cam... high ;-) :-(

Daca mai exista cineva care asemeni mie s-a speriat de perspectiva celor 28,00EUR [plus 5% din valoarea comenzii - vezi conditiile din link], atunci poate ne putem asocia la o comanda comuna, impartind astfel in mod egal cei 28,00EUR. Ramane ca fiecare sa-si plateasca propria marfa plus 5% costuri de ambalare solicitate de LHS.
Comanda o pot face eu si as vrea sa o fac eventual chiar saptamana viitoare. Banii ar trebui sa ii solicit in avans in cont (1EUR = 4,5RON).

In masura in care ne putem astfel ajuta cumva reciproc, dati de veste aici si - daca e cazul - deschidem apoi un topic la "Vanzari, Cumparari, etc.", cu toate ca nu am de gand sa intermediez in mod curent comenzi la Aviationmegastore! Aceasta este doar o ocazie in care eu insumi doresc sa cumpar ceva de acolo.

Multumesc,
Niki

#2 Useril este offline   niki 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1169
  • Inregistrat: 23-January 05

Postat 17 August 2013 - 07:14 PM

S-a rezolvat. Multumesc! :wave:

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi