Forum Machete,Modelism,Hobby: EXPOZITIE INTERNATIONALA DE MACHETE LA ALBA IULIA - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

  • 9 Pagini +
  • « Prima
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

EXPOZITIE INTERNATIONALA DE MACHETE LA ALBA IULIA

#161 Useril este offline   OlafTheViking 

  • Olaf cel degraba de sange varsatoriu
  • Grup: Banned
  • Postari: 2460
  • Inregistrat: 02-December 04
  • Location:Bucuresti
  • Interests:figurine, diorame

Postat 23 April 2008 - 01:29 PM

Se pare ca m-am lasat dus de val cu glumele si datorez scuze:

"Vad ca esti un machetist foarte bun, cu experienta ,cu inclinatii scriitoricesti, dar nu intotdeauna esti bine documentat si ceea ce scrii despre unele persoane nu este anevarat .Este vorba de postarea de pe 'cartula' din 8 mar 2008,18.01, in care lamurea-i privitorul , si anume ca , aviatorul mecanic il bate la cap pe alexie cu povesti auzite de la pilotii adevarati. ,[vezi citatul original]. Deci prin afirmatiile ce le-ai facut consider ca nu esti bine documentat, chiar mai mult, m-a simt jignit.Numele meu este Pavel Viorel, sunt din Campia Turzii, sunt aviator ,dar NU MECANIC [toata stima si respectul pentru cei ce intretin tehnica de aviatie]. Sunt PILOT MILITAR, am zburat cam 1337 ore pe IAR 823, L-29, L-39 si BATRANUL AN-2,[cam 19 ani]. Povesti am auzit si eu de la piloti adevarati sau mai putin adevarati si le-am transmis la altii [cu specificatiile de rigoare].... Este drept ca nu am batut niciodata toba ce sunt, sa sar in evidenta, de asta nu erai documentat si de aici si greseala. Prin urmare am rugaminte-a sa faci o rectificare si s-a postezi pe site, lamurind lucrurile. Cu respect, VIOREL PAVEL"

Cerandu-i public scuze dlui. Viorel Pavel il asigur ca respectul meu pentru domnia sa este nestirbit si in calitate de aviator, asa cum era in calitate de mecanic.

P.S. Am trunchiat cat am putut mesajul dar chiar nu am putut sa sterg partea cu "Vad ca esti un machetist foarte bun, cu experienta " :hi:.

Arata acest topic


  • 9 Pagini +
  • « Prima
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

3 useri citesc topicul
0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi