Forum Machete,Modelism,Hobby: tommy - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

tommy despre mine

#1 Useril este offline   tommy 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 355
  • Inregistrat: 16-June 08
  • Location:Iasi

Postat 12 April 2009 - 03:15 PM

Nume: Acsinia Codrin Andrei
Porecla (Nick): tommy
Oras: Iasi

Salutari! Am 20 de ani si aproape jumate si sunt pasionat de istoria militara de la varsta de 8 (insa pana pe la 14 ani, a fost doar in joaca)
Am inceput sa fac machete acum 2 ani jumate, in luna septembrie, la initiativa unui amic, care mi-a facut cadou un FW 190 de la italeri...Imediat am prins gustul modelismului, spre oroarea mamei, care si-a vazut casa invadata de avioane, soldati si toate cele...
Inca sunt cat se poate de amator, insa constat cu bucurie o mica evolutie in lucru, asta datorandu-se, in mare parte, forumului acesta...
Acum, as dori sa-mi cer scuze pentru niste postari in care am promis ba ca pun poze, ba ca iau ceva...Nu sunt indolent, nici nu urmaresc sa postez aiurea sau cu rea intentie, doar ca, nefiind sedentar, m-am plimbat cu chiriile in diverse locuri, unde n-am stat indeajuns incat sa-mi pun net dupa propriile preferinte sau sa-mi aduc pc-ul....Chiar si acum postez de pe laptop-ul prietenei mele...
O sa incerc pe viitor ca fiecare postare sa fie insotita de pozele/explicatiile de rigoare.
Acum, vreau sa multumesc membrilor forumului pentru cuvintele frumoase la topicul cu he 177; m-au ajutat foarte mult si mau mobilizat sa incerc macar sa fiu putin mai bun in ceea ce-mi place. Multumesc si lui TATRA, pentru faptul ca mi-a acceptat cele 2 avioane la viitoarea expozitie din iasi; sper ca pe viitor voi reusi sa particip si eu la expozitia de la Alba, chiar daca si numai cu un avion...
Felicitari tuturor pentru pasiunea voastra si ma bucur ca mi-am gasit si eu, cat de cat, locul printre voi...
Bafta la modelit!!!
(alte date personale, pentru cei interesati sau, mai ales, interesate: tanar necasatorit, fara cazier, frumos, nevoie mare :diablo: :-) )

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi