Forum Machete,Modelism,Hobby: Magazine de modelism in Bucuresti - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Magazine de modelism in Bucuresti Locatie si produse

#1 Useril este offline   cmusat2000 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 168
  • Inregistrat: 12-April 05

Postat 30 October 2009 - 10:12 AM

Salutare tuturor,

Spre finalul lui noiembrie voi fi pt 1 zi in Bucuresti cu probleme de servici.
Unde gasesc magazine de modelism si c-am ce produse comercializeaza. Datorita timpului limitat o sa incerc sa ajung macar la 1 daca nu 2. De pe net am citit de magazinul de la Muzeul Militar care pare cel mai accesibil ca pozitie, daca mai sunt si altele va rog da-ti un mesaj. :whistle:

Mersi mult si happy modeling. :lol:

#2 Useril este offline   CristianD 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 117
  • Inregistrat: 12-March 09
  • Location:Ploiesti

Postat 30 October 2009 - 01:22 PM

Vezi postareacmusat2000, la 30 Oct 2009, 10:12, a spus:

Salutare tuturor,

Spre finalul lui noiembrie voi fi pt 1 zi in Bucuresti cu probleme de servici.
Unde gasesc magazine de modelism si c-am ce produse comercializeaza. Datorita timpului limitat o sa incerc sa ajung macar la 1 daca nu 2. De pe net am citit de magazinul de la Muzeul Militar care pare cel mai accesibil ca pozitie, daca mai sunt si altele va rog da-ti un mesaj. :whistle:

Mersi mult si happy modeling. :lol:



1. www.machete.ro are magazin de prezentare pe soseaua pantelimon (ia metroul pana la piata iancului si intreaba de ultrapro de pe sos. Pantelimon si te va ghida oricine sau vezi harta de pe site) ,
2. www.modelism.ro au magazin undeva in zona Bila - Kaufland de pe blvd. Barbu Vacarescu (cauta adresa de pe site pe www.salutbucuresti.ro/harta ca sa iti faci o idee. e mai greu sa iti explic eu cum sa ajungi direct. ca punct de reper iei metroul pana la stefan cel mare, apoi iei tramvaiul 5 spre aeroport Baneasa pana la Bila-Kaufland si de akolo vez harta)!
3. www.hobbyx.ro , nu am magazin de desfacere, dar ce comanzi la ei pe site poti ridica de la un magazin situat la piata domenii , la care ajungi cu traseul 282 de la gara de Nord in directia Lacul Tei, iei autobuzul din fata de la clasa IIa de bilete !

#3 Useril este offline   cmusat2000 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 168
  • Inregistrat: 12-April 05

Postat 30 October 2009 - 09:05 PM

Multumesc pentru indrumari.

Sper sa ajung la Muzeul Militar si cel din Pantelimon fiind mai aproape de locatia unde voi merge eu.

Happy modeling

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi