Forum Machete,Modelism,Hobby: Forum-ul Revell - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Forum-ul Revell

#1 Useril este offline   Suburban 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 415
  • Inregistrat: 13-December 04
  • Location:In the Dark Crown Vic parked outside

Postat 03 October 2005 - 08:38 AM

Am dat un Search pe Google, pentru o macheta si unul dintre rezultate a fost ..... Revell.ro/
Am intrat sa vad ce se mai intampla cu forumul acela; dar pe acolo bate vantul :angry: Nici o postare de cateva luni.
Totusi ma mir ca Admin-ul nu l-a inchis. :-o Probabil ca disperatii de la Revell tot asteapta ca noi sa ne intoarcem si unul cate unul sa ne cerem scuze, in ordine alfabetica, pentru faptul ca i-am tradat si ca ne-am "ushchit" cu totii pe un forum mai ca lumea. :hammer: (Un compliment pentru Cartula si forumul ce-i poarta numele :bang:, care in curand va implini un an de existenta....ce repede trece timpul). :-o

#2 Useril este offline   uhu 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 851
  • Inregistrat: 12-August 05
  • Location:Lugoj

Postat 03 October 2005 - 08:44 AM

SA traiasca :angry: !!!

#3 Useril este offline   crios 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 4898
  • Inregistrat: 29-November 04

Postat 03 October 2005 - 08:59 AM

Respectivul "admin" castiga bani pe treaba asta. De ce l-ar inchide?
Interesant este ca cei de la Clip-Trade nu s-au ochit de treaba asta.
L-as intreba daca acum nu se mai strofoca cei de la Revell Germania ca nu se intampla nimic pe forumul ala, dar i-am pus deja mai multe intrebari la care n-a raspuns asa ca nu-l mai stesez si cu asta ca are deja prea multa treaba.
Bafta!

PS Site/forumul a inplinit un an pe 15 aprilie 2004. Majoritatea dintre noi am fost ceva mai lenti in a ne inregistra :bang:
Traiasca Revell forum ca daca stateam in baza lor n-ajungeam pe un forum adevarat. :angry:

#4 Useril este offline   Ahmed 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 989
  • Inregistrat: 13-December 04

Postat 03 October 2005 - 09:12 AM

Forumul ca forumul...Dar pe site, sunt pagini intregi de produse care nu pot fi comandate... Acelasi "stil" ca si Nicoro.

#5 Useril este offline   uhu 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 851
  • Inregistrat: 12-August 05
  • Location:Lugoj

Postat 03 October 2005 - 09:29 AM

Ce sa faci,la preturile care le au isi permit(vand doua machete la 1:32 si au facut bani pe o luna :bang: )sa nu aduca nimic :angry:

#6 Useril este offline   Suburban 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 415
  • Inregistrat: 13-December 04
  • Location:In the Dark Crown Vic parked outside

Postat 03 October 2005 - 09:43 AM

Citeaza

PS Site/forumul a inplinit un an pe 15 aprilie 2004. Majoritatea dintre noi am fost ceva mai lenti in a ne inregistra 


Pai asta era inaintea ultimului Forum Revell pe care noi inca participam, chiar inainte de a fi fost hackuit. Imi aduc aminte si acum ce necazuri aveam cu Admin-ul de acolo care era cam "lazy"; toata nebunia aia putea fi evitata daca se stia de cealalta alternativa...

Aceasta postare a fost editata de Suburban: 03 October 2005 - 09:44 AM


#7 Useril este offline   alexie 

  • Membru senior
  • Grup: Validating
  • Postari: 1701
  • Inregistrat: 04-December 04

Postat 06 October 2005 - 09:53 PM

Suburban, la Oct 3 2005, 09:43 AM, a spus:

Citeaza

PS Site/forumul a inplinit un an pe 15 aprilie 2004. Majoritatea dintre noi am fost ceva mai lenti in a ne inregistra 


Pai asta era inaintea ultimului Forum Revell pe care noi inca participam, chiar inainte de a fi fost hackuit. Imi aduc aminte si acum ce necazuri aveam cu Admin-ul de acolo care era cam "lazy"; toata nebunia aia putea fi evitata daca se stia de cealalta alternativa...

www.cartula.net, cum il stim noi acum, a fost realizat dupa "un sut in fund un pas inainte". Dilema este identica cu '89, Timisoara sau Bucuresti :angry:

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi