Forum Machete,Modelism,Hobby: "INIMI CAT SA CUPRINDA CERUL PATRIEI" - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

"INIMI CAT SA CUPRINDA CERUL PATRIEI"

#21 Useril este offline   niki 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 1169
  • Inregistrat: 23-January 05

Postat 13 June 2013 - 07:52 AM

In primul rand nu poti doar spune ca topicul e inchis si sa interzici altcuiva o replica. In al doilea rand - asa pentru informare - poti interzice altcuiva orice replica intr-un topic deschis de tine, prin actionarea comenzii "inchidere topic" din partea de jos - dreapta a ferestrei in care tocmai te afli :-)

Aceasta postare a fost editata de niki: 13 June 2013 - 07:53 AM


#22 Useril este offline   viopa 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 536
  • Inregistrat: 01-September 07
  • Location:Campia Turzii

Postat 13 June 2013 - 12:16 PM

Vezi postareaBlue-Max, la 13 June 2013 - 06:26 AM, a spus:

Fara sa va fie cu suparare, dar mie topicul asta imi seamana cu povestea aia cu vacarul care s-a suparat pe sat ....
Dl. Marandiuc ar trebui sa aiba cu totul alte criterii legate de reeditarea cartii domniei sale, decat cateva pareri aruncate intr-un topic, pe un forum ... ..


Hotararea pe care a luat-o d-l Marandiuc nu are legatura cu parerile altor persoane, inclusiv de pe acest forum. Topicul deschis este din initiativa mea ca sa vad care este starea de spirit in legatura cu acest subiect.Am sris cu litere mari ca sa sara in fata ochilor atunci cand se citeste si sa nu mai continuam cu discutiile ce pot fi interminable. Multumesc de intelegere!
Totusi sper ca nu se mai gaseste cineva sa continuie discutia.

#23 Useril este offline   horia 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 2971
  • Inregistrat: 24-April 05

Postat 13 June 2013 - 12:20 PM

Ba uite ca ma gasesc eu. Daca hotararea domunului Marandiuc nu are legatura cu parerile altor persoane, de ce s-a mai deschis topicul asta? Topicul asta e ca bancul cu vacarul care s-a dus la targ cu vaca si intrebat cu cat o vinde zice : nu e de vanzare, am adus-o s-o fac de rusine!

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi