Forum Machete,Modelism,Hobby: Catalogare si vanzare machete finalizate - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Catalogare si vanzare machete finalizate cautam machete si diorame spectaculoase de orice fel

#1 Useril este offline   andreic 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 83
  • Inregistrat: 12-July 09
  • Location:Bucuresti

Postat 04 May 2016 - 01:30 PM

Numele meu este Andrei si sunt coordonatorul proiectului Atelierul de Modelism si asociat al firmei care opereaza magazinul online.

In urma mai multor solicitari pe care le-am avut in ultimul an de la clientii nostri care doreau sa achizitioneze machete finalizate, as dori sa lansez un catalog prin care sa putem vinde si machete finalizate (doar produse unicat realizate de modelisti).

Momentan nu am inca detalii despre procedura/regimul prin care putem achizitiona/vinde lucrarile si nici despre criteriile de calitate. Acum as dori sa evaluez tipul de machete pe care le-am putea aduce intr-un astfel de catalog si disponibilitatea voastra pentru a vinde o lucrare valoroasa.

Pentru a elimina orice speculatie, as vrea sa mentionez ca nu este vorba de un "marketplace" pentru machete (deci nu va ganditi la olx.ro in varianta miniaturala). Este vorba de un catalog cu lucrari selectionate in care principalul criteriu este calitatea acestora si modul in care se integreaza conceptului nostru de vanzare.

In speranta ca veti primi idea in modul cel mai deschis, va astept sa comunicam aici sau folosind datele mele de contact:

Email: atelier[at]atelieruldemodelism.ro / tel: 0726.943.405

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi